Колодязі — копка та монтаж криниці під ключ у Дніпрі

Криниці - будівництво «під ключ»

Замовити будівництво колодязя
Замовити зворотній дзвінок

Колодязь у Дніпрі

Копка колодязя у Дніпрі

«Goodwell Дніпро» надає Нашим клієнтам послуги з будівництва колодязів «під ключ». У деяких випадках будівництво колодязя може бути єдиним водопостачанням Вашої земельної ділянки. Але навіть за наявності у Вашому селищі або дачному кооперативі централізованої подачі води варто задуматися про будівництво колодязя, тому що колодязна вода завжди чиста і прохолодна, причому значно смачніша за водопровідну. Настав час викопати колодязь! Найкраще довірити цю роботу досвідченим та відповідальним фахівцям, адже копія колодязів – це небезпечна та трудомістка робота, а ми виконаємо її професійно, швидко та надійно.

Копка колодязя чи свердловини у Дніпрі?

Перш ніж починати копку, необхідно провести виміри за специфікою та характером ґрунту, провести аналіз на наявність у ґрунті залягання водоносного шару. У разі коли грунтова вода залягає на глибині більше 30 м доцільно буде бурити свердловину, ніж копати колодязь. Але тут слід знати, що буріння свердловин, як правило, обходиться значно дорожче, а видобута вода потребує фільтрації.

Вибір місця на Вашій ділянці під копку колодязя слід виходячи зі здорового глузду та зручності. Проводити копку колодязів найкраще взимку, восени чи влітку, коли ґрунтова вода знаходиться на низькому рівні. Вкрай не рекомендована копка колодязів під час весняних паводків, коли рівень води піднімається до 1.5 м і розрахунки глибини колодязя можуть виявитися неправильними і, наприклад, у літній час така криниця може пересохнути.

Залізобетонні колодязі

Найкращий матеріал для будівництва колодязя – це залізобетонні кільця. Вони стійкі до впливу навколишнього середовища та мають достатню міцність та тривалість експлуатації. Вони хімічно не активні і зручні при монтажі. Будь-яка криниця вимагає регулярного чищення та догляду кожні 5-6 років. Найчистіші та доглянуті колодязі згодом забруднюються листям, пилом, природними опадами та різними мікроорганізмами. Як правило, на дні криниці утворюється мул, а на його стінках мох. Від чистоти колодязя залежить здоров'я Вас та Вашої родини. Також, слід враховувати, що в чисту криницю вода надходить швидше, а відповідно не доведеться обмежувати себе в споживанні води.

Матеріал та розмір кільця є основними характеристиками, що впливає на подальшу експлуатацію колодязя. Також для повноцінного будівництва колодязя потрібні додаткові елементи, такі як плити низу, плита перекриття, додаткові кільця.

Вартість встановлення колодязя у Дніпрі

Якщо ж ви вирішили викопати колодязь, важливим показником буде ціна таких робіт. Вона формується виходячи з таких факторів:

 • Склад ґрунту на майданчику
 • Гідрогеологічні умови залягання вод
 • Спосіб копки колодязя
 • Глибина колодязя
 • Розмір і вага використовуваних залізобетонних кілець
 • Ускладнюють роботу чинники (тверді породи, пливуни).

Складений нашими фахівцями кошторис буде враховувати всі перераховані вище фактори і Ви дізнаєтеся точну ціну на колодязь у Дніпрі та області.

Очищення колодязя у Дніпрі

Багато власників дачних ділянок або заміських будинків не замислюються про те, щоб почистити свою криницю. Але цей процес потрібно проводити регулярно і в обов'язковому порядку, тому що від цього безпосередньо залежать якісні показники води, а як наслідок та здоров'я людей, які її вживають. Щодо дрібної криниці можна почистити і власними силами, але у разі глибоких колодязів найкраще довірити цю справу професіоналам.

На стінках і дні колодязя можуть утворюватися відкладення, що заважає нормальному притоку води. Це можна помітити за такими ознаками:

 • З'явився затхлий запах
 • Вода набула зеленого відтінку
 • Гірше наповнюється криниця
 • Змінився смак води
 • Після відстоювання води в ємності з'явився осад
 • У воді є залишки водоростей.

Також неприємним наслідком може бути поява жаб. При спробах самостійно почистити колодязь, можна спровокувати утворення плавуна або ще більше забруднити воду.

Ремонт та обслуговування колодязя у Дніпрі

Технічна профілактика включає:

 • Антикорозійне покриття
 • Змазування деталей, що обертаються
 • Дезінфекція.

Також це може бути заміна деталей, що зносилися. Профілактика обслуговування та ремонт колодязя проводиться після огляду та не залежить від часу, проводиться в міру необхідності.