Місце під копання криниці на земельній ділянці

Пошук води на ділянці під колодязь

Замовити зворотній дзвінок

Перед тим як викопати колодязь необхідно провести пошук води. Глибина залягання вод може бути різною, проте зазначимо, що вода є скрізь. Популярним способом знайти місце джерела води - є пробне буріння. Такий спосіб визначення місця для майбутнього колодязя можна вважати найточнішим та достовірнішим. Варто зазначити, що народні методи точного гарантованого результату не дадуть. Переваги пробного буріння свердловини: можна дізнатися глибину залягання води, якість води, наявність перешкод, які можуть ускладнити роботу та інше.

Копку колодязя краще робити на низині, де найближче розташовані ґрунтові води. Потрібно враховувати відстань від будинку, вигрібної ями та компостної купи. Якщо в майбутньому хочете використовувати криницю для поливу, бажано вибрати місце ближче до городу. Попередній пошук води заощадить вам гроші, адже краще дізнатися заздалегідь про недоліки розташування, перш ніж побудувати повноцінний колодязь.

При розташуванні щодо дачної ділянки слід звернути увагу, щоб колодязь не минала сусідам, майбутнім спорудам на ділянці, був у зручній доступності.

Наші фахівці оперативно приїжджають на об'єкт та виконують якісні роботи.