Вигрібна або зливна яма, септик під ключ – Дніпро

Зливні ями, Вигрібні ями, Септик, Каналізація

Замовити будівництво зливної ями
Замовити зворотній дзвінок
Шановні клієнти, зверніть увагу, що компанія займається виключно будівництвом зливних ям.

Вартість будівництва ям нашими фахівцями

Зливні ями

«Goodwell Дніпро» надає Нашим клієнтам послуги з будівництва каналізаційних систем «під ключ». Але варто розуміти, що підсумкова ціна копки зливних ям залежить від їхнього обсягу та типу. Щоб визначити який саме тип септика або так званих зливних ям підійде у Вашому випадку, нам необхідно буде підрахувати кількість точок підключення до каналізаційної системи.

Актуальність септика

Міський мешканець може навіть не замислюється про те, як влаштована зливна каналізація, а ось власники дач та заміських приватних будинків обов'язково стикаються з необхідністю викопати каналізацію на своїй земельній ділянці. Для затишного проживання в будинку, каналізаційна система, або так званий септик, має функціонувати безвідмовно, бути надійною та довговічною. Така система влаштована дуже просто, але тільки при професійному підході до її спорудження та використання якісних матеріалів каналізація для дому прослужить довгий час. Ми виконуємо всі роботи швидко, професійно та завжди вчасно. Якщо Ви вирішили встановити каналізаційну систему, спочатку необхідно визначити, якого обсягу буде потрібно каналізаційна яма. У середньому, розраховують 0.5 м. кубічних на 1 особу, але такий розрахунок може передбачити не всі супутні умови і розрахунок у такому разі буде некоректним. Для правильного розрахунку об'єму, вигрібна яма для каналізації має бути викопана кращими професіоналами Дніпра, що допоможе вам заощадити час та витрати енергії. Телефонуйте і ми виготовимо для Вас септик у Дніпропетровську та області.

Залізобетонна каналізація

Будівництво зливних ям складається з наступних етапів:

 • Підготовка плану робіт та погодження кошторису;
 • Здійснення земляних робіт, (копка котловану під каналізаційний колодязь). Розміри залежать від типу та призначення колодязя, обсягів стічних вод, що використовуються;
 • Підготовка основи. Цей етап також залежить від типу колодязя;
 • Монтаж першого кільця із залізобетону. Виготовлення отворів для труб;
 • Виконання жолоба з бетону дном колодязя (від входу труби до виходу);
 • Установка другого та наступних кілець із залізобетону;
 • Установка кришки з люком, закріпленої цементом, що захистить колодязь від попадання всередину дощових вод, що стікають;
 • Прокладання каналізаційних труб.

Хоча каналізація своїми руками – це можливо, але краще довірити будівництво каналізації кваліфікованим фахівцям. Звертайтесь до нашої компанії та каналізаційної системи в Дніпрі та області, зробленої нашими кваліфікованими фахівцями під ключ, полегшить Ваше життя на земельній ділянці.

Септик із бетонних кілець

Розташування вигрібної ями, зокрема відстань від септика до різних об'єктів, розташованих на земельній ділянці, регулюються такими параметрами:

 • Відстань від ями до будинку – щонайменше 5 м.;
 • Відстань від дна ями до шару ґрунтових вод – не менше 1 м.;
 • Відстань від краю ями до паркану – не менше 1 м.;
 • Відстань від ями до колодязя (або інших джерел питної води), при різних типах ґрунту:
  Глинистий ґрунт – понад 20 м.;
  Суглинок - більше 30 м.;
  Супесь - більше 50 м.

Конструкція може бути двох типів:

 • Ємність з фільтруючим днищем – колодязь. Зливна яма, споруджена таким чином, підійде, якщо кількість стічних вод не перевищує 1 куб.м. на добу. (за умови, що каналізація в будинку використовується зрідка, не частіше за кілька разів на тиждень. Але навіть за таких умов, копати каналізацію подібним чином можливо у разі, коли грунт має піщаний або супіщаний тип, і ґрунтові води знаходяться на рівні нижче 2,5 м.)
 • Герметична яма. Такого типу каналізація в приватному будинку функціонує так, по трубах стічні води надходять у спеціальну герметичну ємність і знаходяться там до викачування асенізаторською машиною (до трьох разів на місяць)

Самий довговічний, міцний матеріал, що використовується в будівництві каналізації для приватного будинку - це залізобетонні кільця. Бетонна каналізація для дому прослужить від 80 до 100 років.

Ми копаємо ями або як їх ще називають септик завжди якісно та відповідно до встановлених термінів під ключ.

Дренажна каналізація

С помощью дренажной системы можно обезопасить свой земельный участок от весенних паводков, снизить негативное влияние подземных вод на фундамент дома, избежать затопления подвалов и погребов. Звернувшись до нашої компанії, Ви отримаєте каналізацію під ключ, яка відповідатиме особливостям Вашої земельної ділянки, а також Вашим особистим побажанням, виготовленим висококваліфікованими досвідченими фахівцями.