Відгуки клієнтів компанії Goodwell Дніпро.

Відгуки наших клієнтів

Ви можете залишити свій відгук!
Замовити зворотній дзвінок

Відгуки про роботу компанії

Наталья 17.04.2022
Осталась довольна и работой и ребятами, отдельное спасибо за оперативность. Всё доставили и установили, я довольна.
Андрій 26.03.2022
Звернувся за рекомендацією сусідів, мені потрібна зливна яма. Зробили якісно та акуратно з мінімум грязі. Щиро дякую та бажаю розвитку.
Сергей 08.03.2022
Нужно было делать выгребную яму, выбрал данного подрядчика из за хорошей цены. Оказались очень грамотные толковые специалисты. Сделано добротно на качество.
Леонид 18.10.2021
Сюда обратился после того как подвела другая компания и не пожалел. Заказал колодец под ключ, и работу нужно было сделать в жатые сроки и в непростых условиях, компания справилась успешно, рад был сотрудничеству.
Марина 12.08.2021
Обратилась по совету знакомых, нужно было выкопать колодец. После моего звонка приехали быстро, хоть и мой участок находится в Подгороднем. Работа сделана хорошо, без лишней возни бригады, буду так же советовать ребят.
Тимофій 06.06.2021
Копали дренажний колодязь для зливної ями. Бригадир заздалегідь обмовив і зважив на всі деталі, зробивши важливі рекомендації. Бригада працювала якісно, швидко та чисто. Обумовлені терміни було дотримано.
Богдан 07.04.2021
Пацани взагалі хлопці! Такого високого професіоналізму ще не зустрічав! Настільки все якісно і розумно було зроблено, просто не описати словами – одні емоції! Спасибі вам! Рекомендуватиму вам усім!
Володимир 29.10.2020
Замовив копку колодязя ,Вільне (Новомосковський р-н) , приємно вразила якість, швидкість виконаної роботи і головне ціна!!! Рекомендую!!!
Юрий Малишев 19.06.2020
Замовляв зливну яму для дачі. Працівники приїхали у призначений час. Без зайвих розмов та перекурів чітка злагоджена робота спеціалістів своєї справи. Вся робота була виконана за 5 годин, це копання ями 3м, встановлення трьох бетонних кілець з люком, підключення зливної каналізації. Дуже задоволений роботою із нормальними цінами. Добре було б, щоб усе так якісно і швидко працювали. Дякую.
Генадій 14.01.2019
Замовив копку колодязя, ділянку — Єлизаветівка, Петриківський район, ґрунт-суцільний пісок, пора року-зима, грудень. Викопали колодязь за три дні, незважаючи на мороз, короткий світловий день (без перекурів та розмов). Десять кілець у землі, кільця між собою скріпили скобами, шви промазали — за ніч налилося два кільця води. Сказали, що остаточне чищення колодязя зроблять навесні, після повені. Звертатимуся тільки в цю компанію! РЕКОМЕНДУЮ!
Єгор Жданов 25.09.2018
Хлопці з цієї компанії мені поглиблювали колодязь. Гідна компанія, до роботи підійшли дуже грамотно. Акуратно все зробили, поглибили на два кільця. Часом спрацювали за півтора дні, я навіть не очікував, що так швидко можна працювати. Але головне вода з'явилася чиста та прозора. Дякуємо Вам за якісну роботу.
Андрій 08.05.2018
Спілкувався з Віталієм із приводу очищення чи докопування колодязя, виритого нам у 2017 році компанією «Діггінгвел». Води в ньому набралося трохи більше метра, а притока за добу всього 30см. Віталій розповів, що нам можна почистити чи надалі поглибити колодязь. Наступного дня приїхала бригада і витягла осиновий щит, який починав гнити, каміння галиші, яке перекриває тім'ячко. Після цього зробили докопування малих кілець, які засадила попередня фірма у кількості семи кілець. Попередні копачі не докопали колодязь і обдурили нас із дружиною, що нібито кільця живцем і далі немає можливості копати. У цих все прекрасно вийшло — всі сім малих кілець пішли вниз. Як результат — заглиблення на 20 сантиметрів у плавуні та глибину колодязя збільшили на 50 см. Тепер приплив води становить до 150 літрів на годину. Виконаною роботою дуже задоволені, надалі співпрацюватимемо лише з цією компанією. Щиро дякуємо за виконану роботу.
Юрій 31.10.2017
Діти працюють відмінно - чітко, злагоджено у встановлений термін. Мені копали зливну яму з дуже складними умовами роботи (все потрібно було робити вручну, викопати землю, вивезти і завантажити в машину, прокатати кільця 20м і змонтувати). Терміни виконання поставили два дні – і виконали. У ході проведення робіт виявилося, що грунт стає щільнішим відповідно яма працюватиме гірше, замість того щоб мовчки викопати і взяти гроші за роботу (ціна в моєму випадку складалася за монтаж одного кільця всього планувалося 7 кілець) хлопці (після погодження зі мною) вирішили не заглиблюватися, (при цьому втративши у заробітку). Ставлення дуже сподобалося. Дружина, порівняла хлопців які копали з маленькими тракторами:)
Разом за два дні було викопано 12т чорнозему з глиною, вивезено у тачках (відстань близько 20 метрів) занурено у камази. У ручну закочені кільця 6 шт 1.2м діаметром, кришка, 2.5т щебеню для дренажу. Це все змонтували в яму за допомогою триноги вручну. Прокопана траншея під нову каналізаційну трубу 6м глибиною 1.2м та укладена труба.
Роботою дуже задоволений. Ніколи не стикався з такою роботою, отримав докладну інформацію та чітке обґрунтування, що, як і навіщо, потрібно робити.
Михайло 28.07.2017
Бригада впоралася дуже швидко, незважаючи на труднощі (камені, щільна глина). Працювали щільно цілий день, завдання виконане в найкоротший термін на мій погляд. Дякую!
Володимир Вікторович 14.08.2016
Робота була виконана якісно, швидко та чисто! Велике дякую!
Олександр 08.05.2016
Висловлюю подяку за побудовану криницю в Іларіонове. Особливо хочу наголосити на прекрасній організації всього процесу роботи. Усі роботи були виконані якісно та вчасно.

Ми будемо вдячні, якщо в тексті відкликання Ви залишите свої реквізити для подальшої публікації (email, телефон, посилання на соц. мережі). Ці дані будуть доступні лише для користувачів веб-сайту Goodwell Дніпро та індексуватись для пошукових систем не будуть.